To GOLIATH GEL (fipronil 0,05%) είναι ένα έτοιμο προς χρήση δόλωμα υπό μορφή ζελέ για τον έλεγχο των κατσαρίδων από επαγγελματίες χρήστες και για χρήση σε κλειστούς χώρους.
To VICTOR GEL (imidacloprid 2,15%) είναι ένα έτοιμο προς χρήση δόλωμα υπό μορφή ζελέ για τον έλεγχο των κατσαρίδων από επαγγελματίες χρήστες και για χρήση σε κλειστούς χώρους.
To FOURMIDOR (fipronil 0,05%) είναι ένα έτοιμο προς χρήση δόλωμα για γρήγορη και αποτελεσματική καταπολέμηση των μυρμηγκιών εντός και εκτός κατοικιών και άλλων κτηρίων.
To MAX FORCE QUANTUM (imidacloprid 0,03%) είναι ένα έτοιμο προς χρήση δόλωμα υπό μορφή σιροπιού, για τον έλεγχο των μυρμηγκιών από επαγγελματίες και ερασιτέχνες χρήστες.